Lewandowski - Wygrane marzenia od EGMONT

5/12/2016

Otrzymaliśmy kilka dni temu długo wyczekiwaną książkę :) Jest to autoryzowana biografia Roberta Lewandowskiego, napisana z myślą o najmłodszych. Jednak i dla "dużego" fana to nie lada  gratka. Mój mąż przeczytał ją od razu "od deski do deski". Można ją nabyć TUTAJ 

Książka ta jest już kolejną z serii o znanych piłkarzach a zarazem pierwsza o Polaku. Na ponad dwustu stronach przeczytamy mnóstwo interesujących i wciągających historii nie tylko z boiska piłkarskiego ;)
Książka jest nie tylko dla fanów, ale dla każdej osoby, która choć troszkę interesuje się futbolem. Zdecydowanie to obowiązkowa pozycja każdego fana piłki nożnej :)
Jako, że Lewandowski grał na początku w Lechu Poznań, to dla kibica tej drużyny taka książka to naprawdę znakomity prezent.

Książka jest napisana bardzo ciekawie. Wydana z myślą o dzieciach, jednak z czystym sumieniem polecam ją także dorosłym. Pełna jest autentycznych zdjęć i relacji. Autor Dariusz Tuzimek napisał ją po przeprowadzeniu bardzo wielu rozmów z trenerami, znajomymi a także z samym piłkarzem.


Książka pokazuje nie tylko w jaki sposób Robert Lewandowski zaczynał swoją karierę. Możemy z niej także dowiedzieć się, jak wyglądało jego dzieciństwo, jak walczył o to, żeby dojść do miejsca w którym właśnie się znajduje. Jest to bardzo ciekawie napisana biografia. Dla małego i dużego fana piłki nożnej z pewnością będzie znakomitą pozycją.

2 komentarze

  1. Mój syn ma taką o Ronaldo :-) nie lubi czytać książek a tą przeczytał w 2 dni ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. też mamy o Ronaldo :) mąż kolekcjonuje dla przyszłego syna .... którego nawet w planach nie ma :D

      Usuń

MAM

Blogowa akcja "Nie palę w ciąży - również biernie"