SheIn bluza z kapturem w rozmiarze XL

12/08/2015

Dzięki współpracy z SheIn otrzymałam bluzę z kapturem w kolorze szarym rozmiar XL. 
Rozmiar trafiony, aczkolwiek mogłaby być ciut szersza. Długość idealna, właśnie czegoś takiego brakowało w mojej szafie. Ja jestem osobą dość wysoką (183cm) tak więc ta długość nie rzuca się tak bardzo w oczy. Osoba niższa na pewno będzie prezentowała się zupełnie inaczej.  


 Bluza jest profilowana, jednak jeżeli ktoś chciałby ukryć pewne mankamenty figury, musi pokusić się o rozmiar większy. Materiał z którego jest wykonana niestety nie rozciąga się. Tak więc na pewno będzie dość mocno opinała się, uwydatniając tu i ówdzie to co chcielibyśmy ukryć  ;) Wybaczcie jakość fotek, jednak w domu o tej porze roku nie dało się zrobić sensowniejszego :)
Myślę, że idealnie nada się na wiosnę lub cieplejsze jesienne dni. 
Jeżeli chodzi o wykonanie, to nie jest najgorzej. Jednak mogłaby być bardziej wykończona. Tasiemki od kaptura prują się, będę musiała je przeszyć. Odstające, niepoucinane nitki  przy kieszeniach oraz w kilku innych miejscach te nie wyglądały ładnie. Jednak nie są to jakieś straszne błędy, sama potrafię je naprawić. Myślę jednak za tą cenę, wykonanie powinno być nienaganne.

Ja osobiście POLECAM. Jeżeli możecie to kliknijcie w link i zobaczcie jak wygląda oryginał http://goo.gl/8uxNRC

1 komentarze

MAM

Blogowa akcja "Nie palę w ciąży - również biernie"