Ręcznik MEKIDDO - NOWOŚĆ na polskim rynku

9/29/2015

Pomysł na ręcznik MEKIDDO powstał, jak to zwykle bywa, z potrzeby i dążenia do ułatwiania wykonywania codziennych, rutynowych czynności. Dzieci rosną wraz z nimi potrzeby. Na rynku mało jest dostępnych ręczników dla starszych dzieci, a część z nich jest wykonana przy użyciu sztucznych dodatków (np. lamówki, aplikacje, etc.).  

Naszym pomysłem było stworzenie produktu, który nasze dziecko z chęcią by chętnie używało. Poświeciliśmy dużo czasu na dobór odpowiednich naturalnych tkanin. Zależało nam również by same komponenty, jak i ręcznik były produkcji polskiej.  Najważniejsze dla nas było, by wyróżniał go spośród innych na rynku:

Materiał100% bawełniany, z tkanin, które nie powodują podrażnień i uczuleń, a naturalne komponenty powodują, że taki ręcznik nie jest łatwopalny, a brak sztucznych dodatków zapewnia, że nie zostaną one przygrzane żelazkiem podczas najbliższego prasowania.

Wygląd – z miłymi i przyjemnymi w dotyku aksamitnymi aplikacjami prezentujących sympatycznych bohaterów, a specjalnie zaprojektowane kieszenie na ręce, umożliwiają dziecku samodzielne, szczelne owinięcie i zachowanie odpowiedniego komfortu ciepła. Dodatkowego szyku dodaje satynowa, bawełniana lamówka.

Wielkość – odpowiedni gabaryt pomieści nawet większego brzdąca (prócz rozmiaru XL, już dostępny jest również XXL - bez kieszeni), a możliwie wysokiej chłonności i odpowiedniej gramaturze, która powoduje  szybkie schnięcie ręcznika po kąpieli.

Ideał – idealny w oczach dziecka, bo dzieci potrafią kochać bezwarunkowo, również rzeczy. Każdy ulubiony przedmiot jest bezcenny, czy to kocyk, miś, lala czy ulubiony ręcznik, zawsze wywołuje uśmiech na buziach naszych milusińskich…. A przecież to cieszy nas najbardziej. 


Zapraszamy na naszą stronę:  www.mekiddo.com, www.facebook.com/mekiddo

 wpis gościnny

0 komentarze

MAM

Blogowa akcja "Nie palę w ciąży - również biernie"