Czarny t-shirt o SheIn - strzał w dziesiątkę

6/15/2016

Ostatnio w ramach współpracy z SheIn zamówiłam sobie czarny t-shirt http://goo.gl/k5JQGO. Mam dość niepasujących uszkodzonych spodni czy zbyt małych butów ;) 
Jednak nie jest on taki zwykły, zwyczajny ... szare wykończenia rękawów przełamują czerń i prezentuje się on bardzo fajnie.

Zamówiłam rozmiar XL, żałuję trochę, bo mogłam wziąć rozmiar mniejszy, byłby wtedy bardziej dopasowany. Jednak mimo wszystko i tak leży całkiem nie źle. Materiał dość dobry gatunkowo, nie pruje się, nigdzie nie jest uszkodzony i co ważne nie prześwituje.
Ma jednak jeden minus ... moja jasna bielizna, zrobiła się niestety koloru sinego - a bluzeczkę miałam na sobie parę godzin.

Mimo wszystko i tak polecam, na prawdę jestem zadowolona. Jest to jeden z lepszych produktów jaki otrzymałam z tego sklepu. No i przesyłka też przyszła całkiem szybko :) niespełna dwa tygodnie po zamówieniu już była u mnie i to dostarczona GLS-em.

Wybaczcie jakość zdjęć - córki chore i nie mogę wyjść na dwór a czas nagli :) W najbliższych dniach porobię zdjęcia na powietrzu, to Wam się pochwalę jak wygląda w świetle dziennym.
Zapraszam do oglądania i klikania http://goo.gl/k5JQGO

4 komentarze

MAM

Blogowa akcja "Nie palę w ciąży - również biernie"